تجلی و ظهور مکتب ‌اقتصادی‌عدالت‌محور متولی احیای امر به معروف و نهی ازمنکر در تمامی ملت ها و کشوهای جهان

تجلی-و-ظهور-مکتب--_اقتصادی_عدالت_محور-متولی-احیای-امر-به-معروف-و-نهی-ازمنکر-در-تمامی-ملت-ها-و--کشو (1)

تجلی و ظهور مکتب ‌اقتصادی‌عدالت‌محور متولی احیای امر به معروف و نهی ازمنکر در تمامی ملت ها و کشوهای جهان

«وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا؛(و بگو: حق آمد، و باطل نابود شد؛ یقیناً باطل نابود شدنی است!) سوره۱۷، آیه۸۱.

یکی از نشان های برجسته تجلی و ظهور مکتب ‌اقتصادی‌عدالت‌محور متولی احیای امر به معروف و نهی ازمنکر در تمامی ملت ها و کشوهای جهان که می توان شاهد آن بود؛ افول و سقوط حاکمیت مکتب اقتصادی استکبار جهانی بر ملت ها و کشورهای مختلف جهان را نام برد.

هرکشوری با توان و ظرفیت اقتصادی که دارد می تواند یک الگوی اقتصادی‌عدالت‌محور برای رفاه و آرامش با ثبات ملت خود داشته باشد بدون اینکه واحد پولی مشترک بین ملل مختلف جهان بر آن کشور  و سایر کشورها تاثیر ناعادلانه داشته باشد و در ارتباط با سایر کشورها برای صادرات و واردات کالا و محصولات مورد نیاز ملت‌شان به نتایج ارزشمندی برسند.  و الگویی تاثیر گذار بر سایر ملل جهان واقع گردند و مسیر روشن و شفافی را برای راوبط بین الملل و مبارزه با استکبار جهانی ایجاد نماید.

استکباری که در طول تاریخ از هر دسیسه و نیرنگی برای چپاول و استعمار کشورها و ملت های مختلف استفاده می کرده یکی از راه های چپاول و استعمار آن طرح واحد پولی مشترک بین الملل با نام دلار (ببدون توجه به اهمیت پشتیبانی از ارزش توان و ظرفیت اقتصادی ملت ها و کشورهای جهان جهت تامین خواسته های استعماری استکبار جهانی سیاستگذاری و برنامه ریزی گردیده است) می باشد.

  سید حسام سید حسینی قهه

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)