تجربه تحقیقاتی سیدحسام سیدحسینی قهه در دوره های زمانی نظام ولایت فقیه و رهبری در دایره و حوزه مسؤولیت پذیری، انتصاب و تبلیغات انتخاباتی

سیدحسام سیدحسینی‌قهه رابط سابق دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه گیلان در دانشکده کشاورزی صومعه سرا دانشگاه گیلان( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی)؛

اهمیت رسانه‌ای شدن تئوری (مکتب) نظام هدفمند برای حل مسائل استانی، کشوری و جهانی

تکلیف خود دانستم تا نسبت به تعهدی که نسبت به تئوری(مکتب) نظام هدفمند دارم و همچنین اهمیت اخلاق رسانه‌ای نسبت به حفظ و صیانت از چنین مکتبی و در خواست کاربر شهروند خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اصفهان نسبت به ارسال فیلم و پیام متنی شهروند خبرنگاری در مورد استان اصفهان؛ عنایت به گردش سایت نظام هدفمند در فضای مجازی و همچنین ارسال محتوایی پیام تئوری نظام هدفمند در شبکه های اجتماعی ایران و جهان و کاربران قابل دسترس( همچون شهروندان مشتاق دانش، اساتید حوزه و دانشگاه، مسؤولان و نمایندگان استانی و کشوری ) اهمیت رسانه‌ای شدن چنین مکتب( تئوری نظام هدفمند) ارزشمندی فراهم گردد. انشالله شاهد تاثیرات پر خیر و برکتش نه تنها بر استان اصفهان بلکه بر کل کشور و سایر کشورهای جهان نیز باشیم.

مطالعه و شناخت عمیق تئوری( مکتب) نظام هدفمند با نام‌های مبارک ذیل:

 1. مکتب ادبی تکامل محور
 2. مکتب استقلال و آزادگی
 3. مکتب ‌اقتصادی‌عدالت‌محور
 4. مکتب امام خمینی (ره)
 5. مکتب‌ انتخابات ‌تربیت‌محور
 6. مکتب‌ پیشگیری و درمان بیماری‌ها و سلامت نظام تعلیم و تربیت در ایران و جهان
 7. مکتب‌ جهانی‌شدن (مسیرتکامل سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اقوام وملل)
 8. مکتب‌ حجاب و عفاف(مکتب تربیتی با انواع مد و لباس تربیت محور)
 9. مکتب حقوق بشر و سایر مخلوقات خداوند
 10. مکتب خاتم پیامبران(ص)
 11. مکتب راهبردی مشترک تمام انبیاء الهی(مکتبی با چارچوب علمی و عملی تکامل‌محور)
 12. مکتب ‌رسانه‌ای‌ پژوهش محور
 13. مکتب‌ سینمایی ‌رسالت‌محور
 14. مکتب‌ شهید ‌قاسم‌سلیمانی
 15. مکتب صلح عدالت محور جهانی
 16. مکتب‌عشق و محبت
 17. مکتب ‌قدس
 18. مکتب‌ کارآفرینی‌تعاون‌محور
 19. مکتب مدیریتی تکامل محور
 20. مکتب و اندیشه دفاعی امنیتی(دفاع از ارزش های اعتقادی و تمامیت ارضی)
 21. مکتب ‌ولایت ‌فقیه‌( قرآن و اهل بیت علیهم السلام)
 22. مکتب نوآوری و شکوفایی
 23. مکتب هنر و خلاقیت
1399.09.22

تجربه تحقیقاتی سیدحسام سیدحسینی قهه در دوره های زمانی نظام ولایت فقیه و رهبری در دایره و حوزه مسؤولیت پذیری، انتصاب و تبلیغات انتخاباتی

تجربه تحقیقاتی سیدحسام سیدحسینی قهه در دوره های زمانی نظام ولایت فقیه و رهبری در دایره و حوزه مسؤولیت پذیری، انتصاب و تبلیغات انتخاباتی

 1. مربی سابق نهضت سواد آموزی، سال۱۳۶۶ الی ۱۳۷۰؛( اهمیت شناخت در یادگیری مکتب متعالی)فعالیت افتخاری؛ عنایت به توصیه مجتهد جامع الشرایط حقوقی در نظر گرفته شده بود.
 1. حضور در جبهه حق علیه باطل، سال۱۳۶۷؛( دفاع از ارزش‌‌ها و منافع ملی و مکتبی) ) فعالیت افتخاری؛ عنایت به توصیه مجتهد جامع الشرایط حقوقی در نظر گرفته شده بود.
 1. مؤسس کانون فرهنگی، هنری سیّدالشهداء (علیه السلام )،سال۷۱-۱۳۷۰(جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید)؛( تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. مسئول سابق ستاد امر به معروف ونهی از منکر دانشکده کشاورزی صومعه سرا دانشگاه گیلان؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. رابط سابق دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه گیلان در دانشکده کشاورزی صومعه سرا دانشگاه گیلان؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. عضو سابق هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. داوطلب عضویت در سه دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خوراسگان اصفهان (تحقیقات میدانی انتخابات)؛ ( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) ) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. داوطلب عضویت در نهمین و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری (جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید،؛ تحقیقات میدانی انتخابات)؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) ) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 2. عضو بسیج فعال در سازمان بسیج رسانه استان اصفهان؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) ) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. عضو کمیسیون آموزش اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).
 1. خادم افتخاری ستاد بازسازی عتبات عالیات. )؛( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی) فعالیت افتخاری با عنایت به تکلیف؛ نسبت به حقوق‌ متقابل‌ مجتهد جامع الشرایط (‌ولایت‌فقیه) وامت ( فرد به فرد ملت).

 بنیاد خانواده نهادی بین المللی

داوطلب

«وامرهم شوری بینهم»

      الحمدالله رب العالمین با توجه به نزدیک شدن به مرحله سوم انتخابات شوراها بر آن شدم برای تبیین یکی از دیدگاههای خود (ملتی در عرصه های مختلف موفق است که تمام سیاستهای اقتصادی، اجتماعی و… خود را بر مبنای تعلیم و تربیت در نیل به کمالات انسانی قرار دهد) آماده داوطلبی عضویت در شوراها (شورای شهر اصفهان) شوم. با توجه به اینکه یک داوطلب به تنهایی نمی تواند پاسخگوی همه امور باشد، مجدداً چندی از دیدگاههای خود را به شکل سوال طرح نموده ام تا با تأمل و تعامل بتوانیم اصفهان را به عنوان یک شهر نمونه – که پیام آور همه خوبیها باشد – در سراسر ایران و جهان مطرح سازیم.

–         با توجه به اینکه اجتماع از فرد و خانواده شکل می گیرد، برای یک محیط عالی در خانواده، اجتماعی که پیام آور همه خوبیها باشد، چه پیشنهادی دارید؟

–         با توجه به اینکه نقش علماء و مسؤولان نیز در بهبود محیط این خانواده احساس می شود، در خصوص رفع مشکلات این خانواده، از قبیل اشتغالزایی، محرومیت زدایی، امنیت شغلی و… چه پیشنهادی دارید؟

البته، با توجه به اینکه دو سؤال فوق به نوعی کلی و کامل طرح گردیده، به همین دو دیدگاه اکتفا نموده ایم، چرا که کلیه راه حل ها جهت جامعه ای عالی – که جلوه گاه خوبیها باشد – در کتاب نظام هدفمند آمده است، تا بتوانیم با تأمل و تعامل در این راستا گامی بلند و ارزشمند برداریم.

حسینی،مقدمه ای در بعد زمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند،صفحه۴۰-۴۲

 

مکتب راهبردی مشترک مکاتب گوناگون؛ موثر و قادر به اصلاح و بهبود نفع مشترک ملت‌ها و کشورهای مختلف جهان

منتخب

ـ تبلیغات؛ یعنی مدیریت سرمایه برای استفاده بهینه از زمان و امکانات هستی جهت دست یافتن به کمالات انسانی در راه رسیدن به خدا.

ـ ملتی در عرصه های مختلف موفق است که تمام سیاستهای اقتصادی، اجتماعی و… خود را بر مبنای تعلیم و تربیت در نیل به کمالات انسانی قرار دهد.

ـ ملتی در تعلیم و تربیت موفق است، که در قیمت دادن به محصولات و خدماتش از مستضعفان و محرومان غافل نباشد.

ـ انتخاب؛ یعنی آموختن معیارها جهت دست یافتن به کمالات انسانی در راه رسیدن به خدا.

حسینی،مقدمه ای در بعد زمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند،صفحه۳۵

آینده پژوهی سید حسام سید حسینی قهه برای ورود به مجلس شورای اسلامی

ساده ترین قوانین بشری با تئوری(مکتب) نظام هدفمند:

اهمیت رسالت قوای سه گانه( مقننه، مجریه و قضائیه) در تدوین قوانین

زمانی که قوه مقننه در تولید قوانین مبتنی و منطبق بر تئوری(مکتب) نظام هدفمند قدم بر دارد، شفافیت و سهولت در امور حاصل شده و قوه مجریه به راندمانی با کیفیت وموفق نائل می گردد و قوه قضائیه نیز در سلامت به نظارت می پردازد و ملت در رفاه و آسایش به سر می برند.

دیدگاه :

– آنچه که یک ملت را به سرمنزل مقصود می رساند، برنامه ریزی و نظارت مدبرانه بر امور است، یکی ازآن امور مسألهانتخاب است،که درکلیه امور از خود ایفای نقش می کند. ودر حقیقت شناخت از دستورات الهی، به این مسأله اهمیت داد تا بتوان جامعه ای متعالی در ابعاد گوناگون داشته باشیم.

–  فطرت در ابعاد مادی و معنوی همه امکانات را با توازُن وانطباق بر دستورات الهی بسیج نموده تا قدر و منزلت والای انسان را به منصه ظهور رساند. حروف واعداد هم با توازُن و انطباق بر دستورات الهی ابزاری می شوند، برای تعلیم و تربیت جهت نیل به کمالات انسانی؛ آری! اینجاست که حقیقت شناخت از دستورات الهی خود را آشکار نموده؛ معیارها و کمالات انسانی در راه رسیدن به خدا ایفای نقش می کنند.

–  آیا در قانون اساسی، برای یک چنین شخصی که بدون مدرک حوزوی و دانشگاهی است، ولی صاحب نظر و اندیشه مکتبی و جهانی است، جایگاهی حقوقی در ابعاد مادی و معنوی تدوین شده است، تا بتواند در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد، یکی از این عرصه ها، انتخابات است، از قبیل:

 داوطلب ریاست جمهوری، داوطلب مجلس شورای اسلامی و… است، اگر در قانون تدوین شده – الحمدلله رب العالمین – و اگر در قانون تدوین نشده، برای اصلاح قانون اساسی چه پیشنهادی دارید.

حسینی،مقدمه ای در بعد زمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند

 

جوزده نشوید؟!

آینده نگری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و رفع مشکلات اجتماعی، اقتصادی و … با عنایت به ذکر چندی از طرح موضوعی مکاتبات سیدحسام سیدحسینی قهه(ثبات و پویایی مکاتبات از طریق فضای مجازی):

– طرح دیدگاه در خصوص سامان دهی تبلیغاتی :

۱- ریاست سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان جناب آقای بهشتی نژاد

۲- مدیر کل امور اجتماعی استانداری استان اصفهان جناب آقای سیستانی

۳- ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز اصفهان جناب آقای مهندس کلباسی

۴- ریاست سازمان آموزش و پرورش استان اصفهان جناب آقای مدنیان

–  برای بهبود و سامان دهی برنامه های صدا وسیما:

ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جناب آقای مهندس ضرغامی

–  نحوه برگزاری انتخابات (ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی ، شورای شهر و … ) :

مدیر کل اجتماعی و انتخابات استانداری استان اصفهان خانم غضنفرپور

ارائه سیاست‌ها:

دبیر شورای نگهبان جناب آیت ا… جنتی

–  در خصوص نحوه حضور و فعالیتهای ستادهای انتخاباتی در سراسر ایران و خارج از ایران:

مسئول کل ستاد انتخاباتی سیدحسام سیدحسینی قهه؛ جناب آقای محمود زینلی(دبیر سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان،سال ۱۳۷۴)

بدون شرح!!

سیدحسام سیدحسینی قهه

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)