اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
» مکتب شناسی » اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
شهید خدمت
مکتب شناسی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اردیبهشت 31, 1403 2054

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

shahid raeesi 03

…. وَ مَنْ يَخْرُجْ مِنْ بَيْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِيمًا . سوره ‏ى نساءآیه ۱۰۰

…و هر كه از خانه‌اش، به قصد هجرت‌ به سوى خدا و پيامبرش خارج شود، و آن‌گاه [در سفر] مرگش فرا رسد، بی‌تردید پاداش او بر خداست. و خداوند همواره آمرزنده‌ و مهربان است.

 

وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَنْ یضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ . سوره ‏ى محمد، آيات 6- 4.

و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان را ضایع نمی کند. به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند. و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، آنان را درمی آورد.

 

از ویژگی های سربازان مکتبی قرآن و اهل بیت علیهم السلام در هر لباس و مکانی که هستند مسیر واحدی را برای تعالی ملت شان و سایر ملل طی می نمایند.

 

سید ابراهیم رئیسی شهادتت مبارکت.

رئیس جمهوری که از رقبای خود سبقت گرفت و مصداق” وَ السَّابِقُونَ السَّابِقُونَ أُولئِکَ الْمُقَرَّبُونَ  ” قرار گرفت و برای رقبای خود، راهی جز جهاد و خدمت در راه خدا، نگذاشت.

سیدحسام سیدحسینی قهه

Visits: 5

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

سیدحسام سیدحسینی قهه

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع نظریه: کانون‌تفکر (اتاق فکر)، آموزشی و تربیتی، اجتماعی – اقتصادی، پزشکی و طبابت، دفاعی – امنیتی، سیاسی – حکومتی، فقه وحقوق، سخنان کوتاه و کاربردی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت