پیشنهاد تشکیل وزارتخانه اطلاعات و آمار با پیروی از مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری(فرماندهی کل قوا)

1399.9

پویش پیشنهادی به نمایندگان مشتاق مکتب جامع و کامل مجلس شورای اسلامی

سیدحسام سیدحسینی‌قهه رابط سابق دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه گیلان در دانشکده کشاورزی صومعه سرا دانشگاه گیلان( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی)؛

پیشنهاد تشکیل وزارتخانه اطلاعات و آمار با پیروی از مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری(فرماندهی کل قوا)

باسمه تعالی

پویش پیشنهادی به نمایندگان مشتاق مکتب جامع و کامل مجلس شورای اسلامی

پیشنهاد تشکیل وزارتخانه اطلاعات و آمار با پیروی ازمکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری اتصال تمامی ساختار حکومتی(قوای سه گانه و سران‌سه‌قوه ، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی  به عبارتی تمامی اقشار مختلف یک ملت و کشور در حوزه‌های مختلف) به چنین مکتب جامع و کامل(فرماندهی کل قوا) بسیار حائز اهمیت است.

جهت ارائه طرح دو فوریتی

راه حل پشتیبانی از مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری(فرماندهی کل قوا)

کسب دانش و مهارتهای لازم و پسندیده برای پشتیبانی از مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه)؛ مهمترین و بهترین راه حل سیاستگذاری ، برنامه ریزی و بودجه ریزی برای ارتقاءکمی و کیفی قوانین است تا در تمامی ساختار حکومتی(قوای سه گانه و سران‌سه‌قوه ، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی  به عبارتی تمامی اقشار مختلف یک ملت و کشور در حوزه‌های مختلف) تاثیر گذار باشد. البته طبق دستورات مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری برای شفاف سازی  وحمایت از مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری پیشنهاد وزارتخانه اطلاعات و آمار طرح گردید، تا با اتصال به فرماندهی کل قوا تمامی ساختار حکومتی(قوای سه گانه و سران‌سه‌قوه ، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی  به عبارتی تمامی اقشار مختلف یک ملت و کشور در حوزه‌های مختلف)  شفاف سازی و درچنین مسیر روشن مکتبی حرکت کنند. 

وزارتخانه اطلاعات و آمار ؛ نقد و تحلیل و رمزگشایی ازاهمیت چنین پیشنهادی

بازگشت به تاریخ(گذشته، حال و آینده) ؛ با درس‌های عبرت آموز ، مسیری اصلاح کننده و سرانجامی امیدوار کننده‌ای که در آن نهفته است به خودی خود دستیابی و شناخت یک مکتب جامع و کامل را در پی خواهد داشت. که با چنین مکتب جامع و کامل می‌توان با تکیه بر توان داخلی  آن ملت و کشور بهترین سیاستگذاری ، برنامه ریزی و بودجه ریزی را برای ارتقاء زیرساخت‌های نظام تعلیم و تربیت در بزرگترین نهاد علمی آموزش و پرورش(حوزه و دانشگاه) ملت و کشور که باعث ارتقاءکمی و کیفی توانایی علمی و عملی قوای سه گانه و سران‌سه‌قوه ، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی  به عبارتی تمامی اقشار مختلف یک ملت و کشور در حوزه‌های مختلف را برای اصلاح وضع موجود و سرانجام امیدوارکننده‌ای که برای آن ملت و کشور در پی خواهد داشت را پیاده سازی و عمال نمود.

یاد و خاطره امام خمینی(ره) وشهدای والامقام اسلام،انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای هسته‌ای، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت گرامی و جاویدان باد.

          سرزمین ایران کشوری غنی و ثروتمند منابع مادی و معنوی است؛ ملتی مکتبی( دارای ارزش‌ها و سنت‌های پسندیده تاریخی پیش از اسلام و دوره‌های زمانی مسیر تکامل اسلام ناب) هستند، باتوانمندی و ظرفیت چنین مکتبی در دوران هشت سال دفاع مقدس توان و اقتدار خودرا در مقابله با توطئه‌های مستکبران جهان به منصه ظهور رسانند و برای دفاع از آرمان‌ها، ارزش‌ها و تمامیت ارضی کشورشان در جهان سربلند شدند.

این پویش را انتشاردهید تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیـری نماینــد

باتشکر و سپاس

سرباز نام آشنای مکتب مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و نظام رهبری(فرماندهی کل قوا)

سیدحسام سیدحسینی قهه

 جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)