مهارت نقد و بررسی جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران و سایر ملل

#شیوه نقد تئوری نظام هدفمند

مهارت نقد و بررسی جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل

آیا می دانید تئوری نظام هدفمند ماهرانه جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل را به طور محسوس و نامحسوس مورد نقد و بررسی قرار داده است؛ ( از ویژگی های مهم تئوری نظام هدفمند به قابلیت و توانایی در حوزه روابط عمومی و رسانه ای آن می توان اشاره نمود که قادر است رفتارهای رسانه ایی مخاطبین خود (پایین ترین مقام مسؤول و بالا ترین مقام مسؤول یک ملت؛در مکتب متعالی شیعه همه اقشار ملت مسؤول اند «کُلُکُّم راعٍ و کُلُکُّم مَسؤولٌ عَن رَعِیَتِهِ») را در حوزه و ساختار امور و مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، تربیتی و… سامان و بهبود بخشد.).

حرف حساب تئوری نظام هدفمند: شناخت و پیروی از مکتبی جامع و کامل در اداره جامعه نقش مهمی دارد.

یکی از نقد هایی که بر جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل می تابد اینست که بدون داشتن اطلاعات و آمار صحیح و چارچوب تئوریک مکتبی در اداره امور ملت شان می خواهند ایفای نقش نمایند.حرف حساب تئوری نظام هدفمند: شناخت و پیروی از مکتبی جامع و کامل در اداره جامعه نقش مهمی دارد.

 

آیا می دانید در حاکمیت #تئوری نظام هدفمند فرد به فرد هر ملتی دارای ثروت فراون و پر خیر و برکتی خواهد بود و در بهره مند از منابع خدادادی(عالم هستی و هر آنچه هست از منابع خدادادی هستند) که سهم شان هست هیچ منتی بر سرشان گذاشته نمی شود و در یک زندگی با عزت و سربلندی همگان در کنار هم به هم خیر و برکت می رسانند و از نعمت های خدادادی بهره مند می گردند.

#نقدی دیگر که بر#جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل می تابد اینست که الگوی جامع و کاملی برای بودجه بندی ندارند و با راه حل مناسبی هم برای بهره مند نمودن ملت شان از منافع خدادی که سهم فرد به فرد ملت شان است آشنا نمی باشند. و از احکام اقتصادی فقط با مالیات (؟!) آشنایی مختصری دارند و راهکارهای نظارتی و خط مش های اجرایی برای یک #اقتصاد پویا برای جامعه ای متعالی را نمی دانند. یک سیستمی هم به نام بانک طراحی نموده اند و از یک مدیریت واحد برای ارتقاء رشد و تعالی ملت شان بهره مند نشده اند و چالش های بسیاری را در حوزه تولید و کسب و کارها به وجود آورده اند.تا نقد های بعدی میتوانید منتظر بمانید یا اینکه خود تئوری نظام هدفمند( برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نظام هدفمند: nezamehadafmand.ir رجوع نمایید) را تحلیل نموده و از نقدهای محسوس و نا محسوس آن بهره مند گردید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.irکلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)