مهارت نقد و بررسی جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران و سایر ملل

#شیوه نقد تئوری نظام هدفمند

مهارت نقد و بررسی جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل

آیا می دانید تئوری نظام هدفمند ماهرانه جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل را به طور محسوس و نامحسوس مورد نقد و بررسی قرار داده است؛ ( از ویژگی های مهم تئوری نظام هدفمند به قابلیت و توانایی در حوزه روابط عمومی و رسانه ای آن می توان اشاره نمود که قادر است رفتارهای رسانه ایی مخاطبین خود (پایین ترین مقام مسؤول و بالا ترین مقام مسؤول یک ملت؛در مکتب متعالی شیعه همه اقشار ملت مسؤول اند «کُلُکُّم راعٍ و کُلُکُّم مَسؤولٌ عَن رَعِیَتِهِ») را در حوزه و ساختار امور و مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، تربیتی و… سامان و بهبود بخشد.).

حرف حساب تئوری نظام هدفمند: شناخت و پیروی از مکتبی جامع و کامل در اداره جامعه نقش مهمی دارد.

یکی از نقد هایی که بر جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل می تابد اینست که بدون داشتن اطلاعات و آمار صحیح و چارچوب تئوریک مکتبی در اداره امور ملت شان می خواهند ایفای نقش نمایند.حرف حساب تئوری نظام هدفمند: شناخت و پیروی از مکتبی جامع و کامل در اداره جامعه نقش مهمی دارد.

 

آیا می دانید در حاکمیت #تئوری نظام هدفمند فرد به فرد هر ملتی دارای ثروت فراون و پر خیر و برکتی خواهد بود و در بهره مند از منابع خدادادی(عالم هستی و هر آنچه هست از منابع خدادادی هستند) که سهم شان هست هیچ منتی بر سرشان گذاشته نمی شود و در یک زندگی با عزت و سربلندی همگان در کنار هم به هم خیر و برکت می رسانند و از نعمت های خدادادی بهره مند می گردند.

#نقدی دیگر که بر#جامعه علمی و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران  و سایر ملل می تابد اینست که الگوی جامع و کاملی برای بودجه بندی ندارند و با راه حل مناسبی هم برای بهره مند نمودن ملت شان از منافع خدادی که سهم فرد به فرد ملت شان است آشنا نمی باشند. و از احکام اقتصادی فقط با مالیات (؟!) آشنایی مختصری دارند و راهکارهای نظارتی و خط مش های اجرایی برای یک #اقتصاد پویا برای جامعه ای متعالی را نمی دانند. یک سیستمی هم به نام بانک طراحی نموده اند و از یک مدیریت واحد برای ارتقاء رشد و تعالی ملت شان بهره مند نشده اند و چالش های بسیاری را در حوزه تولید و کسب و کارها به وجود آورده اند.

تئوری نظام هدفمند منتقد سیتم بانکداری و نهادهای اقتصادی (همچون بورس، سهام، بیمه و… )

ویژگی های مهم و برجسته کاملترین دانش اقتصاد چیست؟!

نقش این ویژگی ها چگونه می تواند در اقتصاد یک ملت به منصه ظهور رسد و در تسهیل امور زندگی موثر واقع شود؟!

سوالات بیشتر را خود می توانید با مطالعه تحلیل گرانه تئوری نظام هدفمند به آن دست یابید.

 

تا نقد های بعدی میتوانید منتظر بمانید یا اینکه خود تئوری نظام هدفمند( برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نظام هدفمند: nezamehadafmand.ir رجوع نمایید) را تحلیل نموده و از نقدهای محسوس و نا محسوس آن بهره مند گردید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.irکلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)