ساختارهای مرتبط؛ مکتب حکومتی مجتهدجامع الشرایط(ولایت فقیه)، رهبر و نظام رهبری

Maktab-

سیدحسام سیدحسینی‌قهه؛ رابط سابق دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه گیلان در دانشکده کشاورزی صومعه سرا دانشگاه گیلان( سعی و استمرار برای تحقیقات میدانی در کاربرد ملزومات مکتب متعالی)؛

ساختارهای مرتبط؛ مکتب حکومتی مجتهدجامع الشرایط(ولایت فقیه)،رهبر و نظام رهبری

آموزش‌هایی که قوای سه گانه و سرانه سه قوه مجریه، قضاییه و مقننه، نمایندگان مجلس و کابینه وزارا باید برای تسهیل امور، عزت و سربلندی ملت ببینند.

درس های بازگشت به تاریخ(گذشته، حال و آینده) با تئوری(مکتب) نظام‌هدفمند

 

            سرزمین ایران کشوری غنی و ثروتمند منابع مادی و معنوی است؛ ملتی مکتبی( دارای ارزش‌ها و سنت‌های پسندیده تاریخی پیش از اسلام و دوره‌های زمانی مسیر تکامل اسلام ناب) هستند، باتوانمندی و ظرفیت چنین مکتبی در دوران هشت سال دفاع مقدس توان و اقتدار خودرا در مقابله با توطئه‌های مستکبران جهان به منصه ظهور رسانند و برای دفاع از آرمان‌ها، ارزش‌ها و تمامیت ارضی کشورشان در جهان سربلند شدند.

 

درس های تاریخی تئوری(مکتب) نظام هدفمند در ملت و کشور ایران و سایر ملت‌ها و کشورهای مختلف جهان

بازگشت به تاریخ(گذشته، حال و آینده) ؛ با درس‌های عبرت آموز ، مسیری اصلاح کننده و سرانجامی امیدوار کننده‌ای که در آن نهفته است به خودی خود دستیابی و شناخت یک مکتب جامع و کامل را در پی خواهد داشت. که با چنین مکتب جامع و کامل می‌توان با تکیه بر توان داخلی  آن ملت و کشور بهترین سیاستگذاری ، برنامه ریزی و بودجه ریزی را برای ارتقاء زیرساخت‌های نظام تعلیم و تربیت در بزرگترین نهاد علمی آموزش و پرورش(حوزه و دانشگاه) ملت و کشور که باعث ارتقاءکمی و کیفی توانایی علمی و عملی قوای سه گانه و سران‌سه‌قوه ، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی  به عبارتی تمامی اقشار مختلف یک ملت و کشور در حوزه‌های مختلف را برای اصلاح وضع موجود و سرانجام امیدوارکننده‌ای که برای آن ملت و کشور در پی خواهد داشت را پیاده سازی و عمال نمود.

 

بدون شرح؟!        

سیدحسام سیدحسینی قهه

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)