دانش و مهارتهای لازم و پسندیده سیدحسام سیدحسینی قهه برای پشتیبانی از مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و رهبری

@#دانش-و-مهارتهای-لازم-و-پسندیده-سیدحسام-سیدحسینی-قهه-برای-پشتیبانی-از-مجتهد-جامع-الشرایط-(ولایت-فقیه)-و-رهبری

دانش و مهارتهای لازم و پسندیده سیدحسام سیدحسینی قهه برای پشتیبانی از مجتهد جامع الشرایط (ولایت فقیه) و  رهبری

اصل عینیت دین و سیاست و عدم جدائی این دو کاملترین راه شفاف سازی ساختاری درنظام تعلیم وتربیت مکتب حکومتی مجتهدجامع الشرایط(ولایت فقیه) و رهبری است.

سخنی با سیاستگذاران و برنامه ریزان و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ۱۴۰۰

هرچند که مناظرات شما عزیزان می تواند نقش مهم و موثر برای ارتقاء سیاستگذاری‌ها و برنامه ریزی‌ها داشته باشد . لیکن سیاستگذاری‌ها و برنامه ریزی‌ها با توجه به چشم اندازی که دارند در کشور برای اداره ملت از قبل تدوین می شوند. که شما نیز با توجه به جایگاه حقوقی که دارید از این موضوع بی خبر نیستید. و امروز آن سیاستگذاری ها و برنامه ریزی ها جایگاه حقوقی شما را برای انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران پوشش می دهد. توصیه خیر خواهانه اینجانب به شما و تیم های فعالی که در حوزه های مختلف می خواهند برای شما ارائه طرح و برنامه دهند – بیشتر دقت کنند؟!

آنچه که تا کنون دولت های پیشین را به چالش کشیده و باعث فراز نشیبهایی در مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تربیتی و… نموده است – عدم توجه عمیق و دقیق به برنامه ریزی و سیاست گذاری‌های داخلی و بین المللی بر مبنای مکتب اسلام ناب بوده است –هماهنگ نمودن ساختار آموزشی و اجرایی و سایر ساختارهای مرتبط – به عبارتی هماهنگ نمودن نظام تعلیم وتربیت با مکتب حکومتی مجتهدجامع الشرایط(ولایت فقیه) و رهبری این مشکل را حل خواهد نمود. برای نمونه راه حل اصلاح ساختار بودجه و اصلاح ساختار نظام پولی و بانکی در یک نظام مکتبی ارتباط نزدیک و جدایی ناپذیر و کاملی با توانمندیها و ظرفیت‌های داخلی و قواعد اقتصادی آن مکتب در نظام تعلیم و تربیت آن ملت مکتبی دارد –در پرتو چنین مکتبی –توزیع عادلانه ثروت – رونق تولید – ثبات قیمت‌ها –  رفاه و آرامش حداکثری – مسیرتعالی و شکوفایی- را برای آن ملت مکتبی فراهم و رقم می زند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)