حقوق شهروندی

1399.08-.19

حقوق شهروندی

نام ونام خانوادگی: سیدحسام سیدحسینی‌قهه

نام کشور: ایران

 نام استان: اصفهان

نام شهر: اصفهان

سخنان کلیدی و کاربردی سیدحسام سیدحسینی‌قهه برای ملت و کشور ایران و سایر ملت‌ها و کشورهای مختلف جهان

سرزمین ایران کشوری غنی و ثروتمند از منابع مادی و معنوی است؛ ملتی مکتبی( دارای ارزش‌ها و سنت‌های پسندیده تاریخی پیش از اسلام و دوره‌های زمانی مسیر تکامل اسلام ناب) هستند، باتوانمندی و ظرفیت چنین مکتبی در دوران هشت سال دفاع مقدس توان و اقتدار خودرا در مقابله با توطئه‌های مستکبران جهان به منصه ظهور رسانند و برای دفاع از آرمان‌ها، ارزش‌ها و تمامیت ارضی کشورشان در جهان سربلند شدند.

توان و ظرفیت داخلی هر ملت و کشوری پشنوانه‌ای گرانبها برای ارزش واحد پول ملی و بهترین راه حل مدیریت و تنظیم بازار است.

توان و ظرفیت داخلی و  همچنین ثبات واحد پول ملی هر ملت و کشوری می تواند باعث شفاف سازی سیتسم پولی و مالی و همچنین نقش موثری در مدیریت و تنظیم بازار  آن ملت و کشور  واقع شود.

ارزش ترویج و تبلیغ دانش نافع و مفید برای بهره مندی از توان و ظرفیت داخلی هر ملت و کشور از واردات و صادرات کالا و محصولات بیشتر است، مگر اینکه آن ملت و کشور از چنین توانمندی و ظرفیت مناسب برای تولید کالا و محصولات ضروری و مورد نیازش برخوردار نباشد.

هرکشوری با توان و ظرفیت داخلی که دارد می تواند یک الگوی اقتصادی‌عدالت‌محور برای رفاه و آرامش با ثبات ملت خود داشته باشد بدون اینکه واحد پولی مشترک بین ملل مختلف جهان بر آن کشور  و سایر کشورها تاثیر ناعادلانه داشته باشد و در ارتباط با سایر کشورها برای صادرات و واردات کالا و محصولات مورد نیاز ملت‌شان به نتایج ارزشمندی برسند.  هرکشوری با توان و ظرفیت اقتصادی که دارد می تواند یک الگوی اقتصادی عدالت محور برای رفاه و آرامش با ثبات ملت خود و سایر ملل جهان داشته باشد.

بدون شرح؟!

سیدحسام سیدحسینی قهه

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی متن کلیک کنید.

برای دانلود کتاب نظام هدفمند و مقدمه ای در بعدزمان و مکان بر کتاب نظام هدفمند برwww.nezamehadafmand.ir کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)